Protezy nóg i ortotyka
OrtoPro

Jak wygląda wykonanie sprzętu w ORTOPRO?

POZNAJMY SIĘ!

Pierwszą informację na temat naszej oferty możecie Państwo zasięgnąć telefonicznie bądź drogą mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje do naszej siedziby lub jeśli zachodzi taka potrzeba, dojedziemy do Państwa.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo wykonać sprzęt w ORTOPRO, to następnym krokiem jest pobranie miary gipsowej. W poźniejszym procesie obróbki jest ona przekształcana w gotowy model gipsowy służący jako baza do wykonania właściwego zaopatrzenia.

Na drugim spotkaniu po raz pierwszy przymierzacie Państwo wykonany przez nas produkt.

Podczas przymiarki dokonuje się wszelkich korekt, które służą idealnemu dopasowaniu wykonywanego sprzętu.

Ważne dla nas jest to, abyście przekazali nam wszystkie informacje dotyczące dopasowania protezy lub ortezy, wrażenia z użytkowania oraz wszystkie inne informacje, które pomogą nam wykonać sprzęt ortopedyczny spełniający wszystkie Państwa oczekiwania!

Po przymiarce następuje ostateczne wykończenie sprzętu ortopedycznego. Protezę pokrywa się specjalną gąbką kosmetyczną, tymczasowy lej testowy wymieniany jest na ostateczny natomiast w ortezach i aparatach ortopedycznych montujemy mocowania, regulujemy stawy ortotyczne.

Kiedy produkt jest gotowy zapraszamy na odbiór zaopatrzenia w obecności wykonującego go protetyka lub ortotyka.

NA KAŻDY PRODUKT UDZIELAMY ROCZNEJ GWARANCJI ORAZ UDZIELAMY WSZELKICH WSKAZÓWEK DOTYCZACYCH UŻYTKOWANIA I KONSERWACJI SPRZĘTU.

Z racji tego, że wszyscy jesteśmy fizjoterapeutami, przekażemy Państwu informacje jak prawidłowo zadbać o kikut protezowy, doradzimy jak prowadzić rehabilitację.

Po upływie 10 tygodni od odbioru sprzętu zalecamy wizytę kontrolną, aby upewnić się, że nie występują żadne problemy.

Robimy to po to, żeby każdy zaopatrzony przez ORTOPRO Pacjent był zadowolony z naszych produktów oraz miał kompleksową wiedzę pozwalającą na funkcjonowanie na najwyższym poziomie.

Umowa z NFZ